CAM Design invasion - Zápasy  »  Zápas proti Coco Jamboo Bandits


detaily zápasudetaily:
datum: 26.01.2013
hra / skupina: cAm - ESL tým
soupeř: Bandits / Coco Jamboo Bandits
liga: ESL - Winer Cup 2013 [matchlink]
mapy: winter_cup, winter_cup, winter_cup
výsledek:
mapa výsledek
winter_cup 35 : 44
winter_cup 53 : 31
winter_cup 79 : 38
 
celkem 167 : 113
CAM tým: Master Lenny, Murray, mirda
Bandits tým: Daedalus, Ruxith, ToasteR
server: cAm Area - 217.11.249.84:37162
hltv server:
screenshoty:
popis:
Skvělá a podařená hra !!

1.kolo - Se soupeřem jsme se rvali o každý frag, avšak, jak bylo vidět, soupeř si udržoval správný distance, kdy Daedalus se staff razil cestu vpřed a zbylí dva hráči za ním útočili oba současně na jednoho z našich hráčů. Trochu nás tím rozhodili, kdy se převážně hrálo na tlak 2 vs 1 v náš neprospěch. V asi posledních 2 minutách kola jsme dostávali trošku nářez a přišli jsme tak o několik fragů, avšak ne natolik, abychom neměli šanci druhé kolo ztátu dohnat.

2.kolo - Začátek druhého kola se zadařil, vedli jsme přibližně o 6 fragů a tento náskok drželi po celých 5 minut. Poté skóre začalo trošku balancovat a tak jsme chvíli vedli o 10 fragů, které jsme potřebovali k dohnání ztáty z prvního kola, poté jsme měli chvilku náskok pouze asi o 2 fragy, kdy nás nepřítel (konkrétně Daedalus se staff) více zatlačil. Proto jsem přibližně v 7 minutě začal trošku strategizovat a naháněl jsem Daedaluse na sebe, čímž jsem se snažil dát klukům prostor pro volné fragování zbylých dvou hráčů ze soupeřova týmu. Kluci velmi zazářili a začali pro náš tým zvyšovat náskok, čímž jsme soupeře naprosto zaskočili a ten začal zmatkovat. Získali jsme si tím tak pomyslnou remízu 1:1 na kola. Také po skončení tohoto kola zkusili takový menší slovní útok na naši stranu, ale tím nás vůbec nerozhodili, naopak rostla tak naše síla a touha po výhře.

3.kolo - Toto bylo rozhodující kolo o vítězi. Musím říct, že soupeř dále zmatkoval a začal ze zbrklosti měnit meče (Daedalus na single, kdy blokoval v poddřepu a ToasteR zakusil dualky). Náš náskok dále rostl a výsledek byl již téměř jasný. Také stojí za zmínku, že Czech Republic Murray byl nečekaně v půlce tohoto kola mimo hru (z jistých důvodů, kdy musel někdo z rodiny rychle na jeho pc něco vyřídit - zákon schválnosti), takže jsme zhruba 5 min hráli s Mirdou 2 vs 3. I přes tento handicap jsme byli jak drtící stroje na kmeny stromů a i přes nabídku soupeři, zvýšit timelimit o tuto prodlevu, odmítl a dále padal pod našimi meči. Toto kolo jsme soupeře naprosto drtili v každé situaci a tím si potvrdili výhru celého zápasu.


Nejsi přihlášen!

registrovat!
přihlásit
27 Návštěvníků (Dnes)
29 Návštěvníků (Včera)
653 Návštěvníků (Měsíčně)
147074 Celková návštěvnost
72 registrováno uživatelů
0 uživatelé online
1 Host online
Ukázat statistiku


ESL JKA - TDM

Freedom Warriors - legendy, všechna čest a sláva Thornovi a Fixofovi, nikdy na vás nezapomeneme kluci.

clonewars

jk3files

Nfus 2


Reklama:  
„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde