CAM Design invasion - Zápasy  »  Zápas proti Violence Perfected


detaily zápasudetaily:
datum: 02.02.2013
hra / skupina: cAm - ESL tým
soupeř: vP / Violence Perfected
liga: ESL - Winer Cup 2013 [matchlink]
mapy: winter_cup, winter_cup
výsledek:
mapa výsledek
winter_cup 14 : 23
winter_cup 31 : 45
 
celkem 45 : 68
CAM tým: Master Lenny, Murray, mirda
vP tým: heisenberg (alias dni), lala, Merbor
server: cAm Area - 217.11.249.84:37162
hltv server:
screenshoty:
popis:
+ 1 CHAT KILL (vP)

Pokládám za nutnost napřed uvést, že s průběhem a tomu, co zápasu předcházelo, jsem nebyl vůbec spokojen a to z několika důvodů, které právě uvedu.
Několik dní před samotným utkáním jsme ze soupeřovy strany (vP) od dvou jejich hráčů (heisenberg, drawner) bezdůvodně schytali několik nadávek do posr*** nováčků, co se jen bojí a schovávají se před jejich ,,legendárním týmem", až po dementy, co jim dávají, ač nesmyslně, rozkazy kdy zápas odehrát. Přitom z naší strany jsme pouze navrhovali den, kdy bychom mohli zápas odehrát.
Jenže to panu heisenbergovi (dni) nedošlo a proto začal spamovat naše xfiry nadávkami, posměšky, egoistickými výlevy a tím jak se bojíme a jak dostaneme od jejich týmu nářez.
Nemohl jsem to dále snášet (když už nepomáhalo vstřícné požádání o změnu chování na stranu našich soupeřů), a proto jsem ještě před začátkem utkání odeslal protest, uvádějící jejich nesportovní chování a prosbu o řešení celé situace. Shodou okolností posuzujícím adminem na tento protest byl ToasteR (hráč z předešlého týmu, s kterým jsme odehrávali 1.zápas a který jsme dokázali celkem nečekaně porazit).
Admin ToasteR celkem vstřícně odpověděl, že napřed se má celý konflikt zmírnit a to bez nadávek, jinak dojde k potrestání konkrétních osob penalty pointy, a stanovil 48 hodin na určení doby, kdy se utkání odehraje.
Navrhli jsme tedy našim soupeřům termín a přesto z jejich strany stále sršela spousta nadávek a provokací (a to i po odehrání zápasu), jejíž strůjcem byl již několikrát zmiňovaný heisenberg (dni). Tento přístup nebyl z adminovi strany nikdy potrestán, ačkoliv předem varoval o potrestání těch, kteří s nadávkami nepřestanou.

1.kolo - Začátek tohoto kola byl z obou stran velmi pasivní, do nějakých 7 minut bylo skóre vyrovnané, soupeř velmi roztahoval hru téměř na 1v1 a několikrát během tohoto kola opět nečekaně zmíněný heisenberg (dni) hru protahoval tím, že když jejich tým vedl, odbíhal do rohů a vyhýbal se tak volnému fragování, jen proto, aby udržel skóre (což je v rozporu s pravidly ESL, pokud je však tento úkon opakovaný a to právě s tímto účelem hru protahovat). Několikrát se nám však povedlo zasadit mu pěkných pár ran ve vzduchu, když doslova utíkal a vyhýbal se kontaktu. Celému soupeřovu týmu však velmi pomohl hráč lala svým stylem - útoku z velkých výšek a doskoků. Merbor se téměř celou hru držel na pokraji bojiště a hrál velmi pasivně. Během zbylých 13 minut jsme začali více umírat, a ani nebylo moc šancí, jak nepřítele zasáhnout.

2.kolo - Toto kolo jsme se od začátku snažili vyhrát, avšak tlak soupeřů se začal více stupňovat a vždy jednoho z nás zatlačili do ústraní a tam, většinou v přečíslení 2v1, dorazili. V tomto kole nakonec byla celkem nereálná možnost dohnat soupeřův náskok.

Po celém zápase jsme se shodli na tom, že soupeř minimálně 1.kolo porušil pravidlo ESL (konkrétně: avoid of enemy contact) a podal jsem tak dotaz na tento přestupek spolu s nahranými demy a uvedenými časy, kdy k porušení došlo.
Admin ToasteR přišel s rozhodnutím kupodivu během 15 minut a uvedl, že k tomuto doslovnému porušení nedošlo. A pan heisenberg (dni) si tak dovolil dopsat pod adminův příspěvek další urážku na naši stranu, avšak zůstal stále bez veškeré újmy.

A tímto pro nás Winter Cup 2013 skončil s celkem úspěšným místem ve čtvrtfinále a děkujeme všem, kteří nám fandili a drželi palce. smiling


Nejsi přihlášen!

registrovat!
přihlásit
28 Návštěvníků (Dnes)
29 Návštěvníků (Včera)
654 Návštěvníků (Měsíčně)
147075 Celková návštěvnost
72 registrováno uživatelů
0 uživatelé online
1 Host online
Ukázat statistiku


ESL JKA - TDM

Freedom Warriors - legendy, všechna čest a sláva Thornovi a Fixofovi, nikdy na vás nezapomeneme kluci.

clonewars

jk3files

Nfus 2


Reklama:  
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain