CAM Design invasion - Pravidla


Pravidla

  • Pravidla
Základní pravidla:

1.)Respektovat hodnosti, ctít všechny, poslouchat CL a případné stížnosti řešit přes ně.
2.)Neútočit (lamit) na hráče s bublinou nebo vypnutým mečem, jinak možný kick (jsme base klan).
3.)Udržovat pokoj v klanu, psaním nespamovat, nenadávat a nevyvolávat konflikty (jak na webu, tak serveru).
4.)Nepovoluje se multiklanerství (povolený je ESL team, po domluvě s CL lze třeba být i v makermod týmu).
5.)Je zakázáno, aby hráč sám za sebe nebo klan konal CW s jinými klany. Pouze se souhlasem celé Rady Klanu se může CW konat!

Při nedodržení některého z bodů, bude hráč okamžitě vyhoštěn z klanu!

Pravidla členství:

1.)viz. Základní pravidla.
2.)Být věrný klanu jako celku, nepodvádět, nezrazovat, nešpehovat, nepohoršovat.
3.)Přijmout hodnost (dále být ochoten zvolit si stranu síly), dodržovat úkoly své hodnosti, nezneužívat svého postavení.
4.)Zůčastňovat se povinných schůzek, tréningů a utkání.
5.)Pokud hráč vstoupí do nějakého ESL týmu, stále chodit na klanové trenaly být mu věrný a ctít tento klan jako celek.
6.)Nosit Klanový tag (za jménem případně hodnost) a to hlavně na klanových trenalech. Na jiných serevrech v opačném případě jednáš sám za sebe a Klan ti nebude oporou.
7.)Být aktivní (jinak psát omluvenky na fórum do sekce > Vážná nepřítomnost)
8.)Udržovat čistotu fóra (tj.psát příspěvky do témat s ním souvisejícím)
9.)Pokud chceš odejít z klanu, napsat celý důvod GCL nebo SCL.

Nedodržování = nejprve upozornění (v rubice VAROVÁNÍ na fóru), poté vyhoštění!


Hodnosti a jejich funkce

(Náš klan obsahuje jak světlou tak i temnou stranu síly.)

1. stupeň: Novice (zkratka: NO) - začinající nebo právě přijatý hráč klanu. Po složení zkoušek si volí cestu, kterou sílu si přeje používat.

2. stupeň: Padawan / Aprentice (zkratka: P / A) - hráč kterému byl přidělen Mistr jeho výcviku. Měl by rychle nabrat na síle a pilně naslouchat svému Mistrovi.

3. stupeň: Jedi / Sith (zkratka: J / S) - hráč se nachází na úrovni zkoušek na rytíře. Již se zdokonaluje sám a nepotřebuje k treninku Mistra. (komunikace však mezi ním a jeho Mistrem nevyhasne)

4. stupeň: Jedi Knight / Sith Knight (zkratka: JK / SK) - hráč uspěšně složil potřebné zkoušky na Mistra. Podílí se na společném výcviku Noviců a je ochoten přijmout svého prvního žáka.

5. stupeň: Jedi Master / Sith Lord (zkratka: JM / SL) - hráč, který září zkušenostmi. O tyto zkušenosti se dělí s ostatními, kteří mu naslouchají. Má svého učedníka.

6. stupeň: Jedi Council / Sith Council (zkratka: JC / SC) - tohoto titulu dosáhnou nejzkušenější hráči, kteří se podíleli na výcviku mnoha učedníků, z nichž se stali Mistři. Vyznačují se schopností efektivně učit ostatní.

Člen Rady Klanu - tento člen určitým způsobem rozhoduje o vedení klanu. Lze o tuto funkci zažádat, ale musí být schválena nadpoloviční věčinou ostatních členů Rady Klanu.


Zvláštní Hodnosti:

General Clan Leader (zkratka GCL) - hráč nemusí být nutně nejlepší z klanu. Stará se však o administrativní věci a chod klanu. Společně se SCL spravují chod a pořádek na serveru. Veškeré stížnosti se řeší přez něj nebo přez jeho zástupce (SCL). Muže se podílet na výcviku všech hráčů klanu.

Second Clan Leader (zkratka: SCL) - hráč nemusí být nutně nejlepší z klanu. Jeho úkolem je pomáhat GCL s administrativními věcmi a chodem klanu. Společně s GCL spravují chod a pořádek na serveru. Muže se podílet na výcviku všech hráčů klanu.

Third Clan Leader (zkratka: TCL) - hráč nemusí být nutně nejlepší z klanu. Jeho úkolem je pomáhat GCL s administrativními věcmi a chodem klanu. Společně se GCL a SCL spravují chod a pořádek na serveru. Muže se podílet na výcviku všech hráčů klanu.

Fourth Clan Leader (zkratka: FCL) - hráč nemusí být nutně nejlepší z klanu. Jeho úkolem je pomáhat GCL s administrativními věcmi a chodem klanu. Společně se GCL a SCL a TCL spravují chod a pořádek na serveru.

27 Návštěvníků (Dnes)
29 Návštěvníků (Včera)
653 Návštěvníků (Měsíčně)
147074 Celková návštěvnost
72 registrováno uživatelů
0 uživatelé online
2 Hosté online
Ukázat statistiku


ESL JKA - TDM

Freedom Warriors - legendy, všechna čest a sláva Thornovi a Fixofovi, nikdy na vás nezapomeneme kluci.

clonewars

jk3files

Nfus 2


Reklama:  
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde